Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)

+6
///mrt_93
Deli_Laz
C€SUR-YÜR€K[.éfé]
R€İS-i_CUMHUR87
_//©€ÐЯî©\\_
TOTAL_WAR
10 posters
YazarMesaj
TOTAL_WAR
.
.
TOTAL_WAR

Erkek
İş/Hobiler : EİC MARS BASKINLARI
Lakap : STAR
RuhHalin : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Keyifs10
Takım : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Fenerb10

BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Empty
MesajKonu: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyCuma Ocak 16, 2009 12:46 pm

BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) 62442-5_marsli_kesim
http://www.venusteam.tr.cx
_//©€ÐЯî©\\_
.
.
_//©€ÐЯî©\\_

Erkek

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyCuma Ocak 16, 2009 12:54 pm

Hadi Pvp ye Çıkıyolar Savaşacaksan Savaş Öle Deilmi Nie Gidip Dünyalıların Eteklerinin Altına Girion Very Happy Bi Ölümden Bi de Bizden Kaçış YOK 2-5 de de Olsalar 4-4 de de Olsalar Yakalarız Alimallah Very Happy Lanet Olsun İçimdeki Bi VRU Sevgisine

En son _//©€ÐЯî©\_ tarafından Cuma Ocak 16, 2009 12:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.reislerklani.tr.gg
TOTAL_WAR
.
.
TOTAL_WAR

Erkek

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyCuma Ocak 16, 2009 12:56 pm

YOK BU OYUN BÖYLE YÜRÜMEZ BUNLAR DORKORBİT YÖNETİME MAIL ATSINLAR TOPLU ŞEKİLDE DE MAEİ DİYE BİR ŞİRLET TE TOPLANSINLARDA BİZDE RAHAT RAHAT KESELİM BUNLARI Smile
_//©€ÐЯî©\\_
.
.
_//©€ÐЯî©\\_

Erkek

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyCuma Ocak 16, 2009 12:58 pm

AA doğru Diyorsun Walla Hatta Bizde Destek Verelim Birleşsinler Very Happy:D
http://www.reislerklani.tr.gg
TOTAL_WAR
.
.
TOTAL_WAR

Erkek

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyCuma Ocak 16, 2009 1:02 pm

YANİ BAKSANA 1 HAFTADIR SAVAŞ VAR AMA NASIL BİR SAVAŞ ANLAMADIM GİTTİ BİR ORAYA BİR BURAYA FARE AVINA CIKTIK SANKİ Smile
R€İS-i_CUMHUR87
,
,
R€İS-i_CUMHUR87

Erkek
Lakap : NAMI DİAR ASTRONOT
RuhHalin : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Ac10
Takım : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Galata10
madalya : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) I5vjtd

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyPaz Ocak 18, 2009 8:37 pm

Harbiden resmen samanlıkta iğne arıyoruz gibi dün biraz eğlence oldu o kadar:)) Atlayan saniyede patlıyordu sürekli işaretleyip ctrl yapıyordum:D:D:D
C€SUR-YÜR€K[.éfé]
.
.
C€SUR-YÜR€K[.éfé]

Erkek
Lakap : C€SUR éFé
RuhHalin : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Cesur10

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyPaz Ocak 18, 2009 10:10 pm

ßunLaRaDa Hak Wermek LaSım KivRé santa
Deli_Laz
.
.
Deli_Laz

Erkek
İş/Hobiler : iskandinavyada mmo ve eic baskını
Lakap : darkcı
madalya : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) 35l96o3

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyPtsi Ocak 19, 2009 6:49 pm

bncede yha bnde 1-2 kere savaşa grdm mllet kaçıo yha geliolar kaçıolar
http://www.darkorbit.com
///mrt_93
.
.

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci/Futbol, Bilgisayar, Müzik
RuhHalin : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Relax10
Takım : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Besikt10

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyPtsi Ocak 19, 2009 8:54 pm

ben bile kırmızı sıkıyorum bunlar bi toplanım beni bile patlatamıyorlar
http://www.murat-abi.tr.gg
Deli_Laz
.
.
Deli_Laz

Erkek
İş/Hobiler : iskandinavyada mmo ve eic baskını
Lakap : darkcı
madalya : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) 35l96o3

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptySalı Ocak 20, 2009 12:06 pm

hehehehe bunlar böle haccı
http://www.darkorbit.com
MESTELLA
.
.
MESTELLA

Erkek
İş/Hobiler : Botaş
Lakap : PLC Opt.
RuhHalin : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Psikop10
Takım : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Besikt10

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyCuma Ocak 30, 2009 2:09 pm

WeNuS_STaR demiş ki:
YANİ BAKSANA 1 HAFTADIR SAVAŞ VAR AMA NASIL BİR SAVAŞ ANLAMADIM GİTTİ BİR ORAYA BİR BURAYA FARE AVINA CIKTIK SANKİ Smile
NERDE O ESKİ SAVAŞLAR. ARTIK SAVAŞMIYORUZ. KAÇANI KOVALIYORUZ. ARTIK YORULDUK BUNLAR GÜNDE ADAMBAŞI İKİŞER GELİP KENDİLERİNİ KESTİRSİNLER BEN KOVALAMICAM ARTIK. YADA BİRLEŞİP GELSİNLER. OLMUYO BÖYLE. VALLAHİ OLMUYO.
***KARAGOZ***H/K
.
.

Erkek
İş/Hobiler : PvP :=)
Lakap : Tuci
RuhHalin : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Centil10

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 5:54 pm

Arkadaşlar Merhaba Öncelikle forumunuzu bir kaç haftadan ber,d,r b,l,yorum konularınıza göz gezdiriyorum sadece bir şey paylaşmak istiyorum gördüğüm kadarıyla masrla ve dünyayı aşağlamışssınız ben mars şirketidenim bunuda söyleyeyim. siz kescek insan arıyosunuz ama neden mars şirketi pvpye çıkmadığını biliyormusunuz ? Çünkü Marsın büyük klanları olarak kendini marsın hakimi sanan mars birliğine savaştayız bu yüzden pvpye çıkılmıyor.ve bu adamları oyundan bezdirmedende savaşı bitirmye niyetimiz yok.bence bukadar herkeze asarım kesrim demey,n unutmayın sapcebollda dünya ile ittifak yapıp marsın kapısnın tutan sizdiniz ve atlayıp bizim kapıdaki venüslüyüde dünyalıl kesende mars şirketidir.
TOTAL_WAR
.
.
TOTAL_WAR

Erkek

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 6:26 pm

***KARAGOZ***H/K demiş ki:
Arkadaşlar Merhaba Öncelikle forumunuzu bir kaç haftadan ber,d,r b,l,yorum konularınıza göz gezdiriyorum sadece bir şey paylaşmak istiyorum gördüğüm kadarıyla masrla ve dünyayı aşağlamışssınız ben mars şirketidenim bunuda söyleyeyim. siz kescek insan arıyosunuz ama neden mars şirketi pvpye çıkmadığını biliyormusunuz ? Çünkü Marsın büyük klanları olarak kendini marsın hakimi sanan mars birliğine savaştayız bu yüzden pvpye çıkılmıyor.ve bu adamları oyundan bezdirmedende savaşı bitirmye niyetimiz yok.bence bukadar herkeze asarım kesrim demey,n unutmayın sapcebollda dünya ile ittifak yapıp marsın kapısnın tutan sizdiniz ve atlayıp bizim kapıdaki venüslüyüde dünyalıl kesende mars şirketidir.

öncelikle hosgeldın bu forumu kuran benım ve bu forumu kurma amacım zerre kadar alay ve dalga gecmek degıldır... bu bır oyundur bızde bunun bılıncındeyız bu forumda eıclı kardeslerımızde var dıkkat edersen eger anlarsınve dedıyım gıbı bu bır oyundur burdakı mesajları sureklı takıp edıyorum olumsuz asagılayıcı hakaret ıceren mesajları sılıp o mesajı yazan kısıyede vru şirketi olarak cezasını keserız bızım amacımız eglenmek iste hepsi bu iyi oyunlar dilerim...
R€İS-i_CUMHUR87
,
,
R€İS-i_CUMHUR87

Erkek
Lakap : NAMI DİAR ASTRONOT
RuhHalin : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) Ac10
madalya : BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) I5vjtd

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyPtsi Şub. 02, 2009 1:57 am

Evet bende sana katılıyorum. Çünkü burda yani üyelerimiz arasında marslılarda var dünyalılarda. Bunun bir oyun olduğunun bilincinde olan insanlar burada. Biz sadece biraz eğlenmek ve günün stresinden kurtulmak için oyun oynuyoruz. Ha marslı kesmişiz ha Dünyalı sonuçta bir oyun... E yani burda marslıyı veya dünyalıyı kestik diye sevinmezsek eğlencesi nerde kalır. Mesela bir önerim var sende kes venüslüyü koy resmini eywalllah der geçeriz. Yok koyamazsın sen kimsin gibi modası geçmiş ve aşağılayıcı şeyleri hiçbir üyemizden görmezsin.Böyle birşey yapmaya kalkanada ayarı veririz. Hepimiz kardeşiz ve birbirimizi seviyoruz. -ki sen hemşerimsin:) iyi oyunlar iyi paylaşımlar
murat123
.
.
murat123

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyCuma Mart 13, 2009 7:53 pm

şunuda unutmayalımki 4/4 alt venüsü 2.5 aydır marslı dünyalı bir tutuyor onlarıda kesen biziz marslı dünyalı farketmez vru önüne geleni keser affetmez Very Happy tabiki bu bi oyun sadece bi oyun parcası
Pathfinder_Türk
.
.
Pathfinder_Türk

Erkek
Lakap : Hoopdediks

MesajKonu: Geri: BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)   BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :) EmptyC.tesi Mart 21, 2009 5:45 pm

Arkadaşlar bu bir savaş oyunu, kazandığımız savaşlalarla gurur duymak hakkımız tabiki, rakibimiz olan arkadaşım alay geçtiğimizi düşünsede, bunlar oyunun tadı tuzu dur. Seviyesizlik ayrı bir olaydır. Kimseyle alay etmek maksadıyla yazmıyoruz. Savaşda grubu görünce kaçan veya diğer taraflara atlayan rakip oyuncuları bizler çok gördük, eminim sizlerde biz dahil rakip şirketlerde bu durumu görmüşsünüzdür. Bu olayı "Nasıl dağıttık adamları, ne yapacaklarını şaşırdılar, Hepsi bi tarafa tüydü" ve benzeri gibi ifadelerle forumda paylaşmak alay etmek değil. birbirimizi övmektir. Bu da normaldir çünkü bu bir savaş oyunu. Ama küfür ve hakarete her zaman HAYIR. Siz rakiplerimiz olmazsa bu oyunun ne zevki kalır. Sizleride seviyorum. İyiki varsınız....

BIKTIRDINIZ ARTIK AYIPTIR YAA :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Apple iPhone’a dokunuş artık patentli