Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

temel ile dursun 2

2 posters
YazarMesaj
murat123
.
.
murat123

Takım : temel ile dursun 2 Fenerb10

temel ile dursun 2 Empty
MesajKonu: temel ile dursun 2   temel ile dursun 2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 10:32 pm

temel ile dursun gemi ile seyahat ederken gemi batmış ve ikiside yüzerek adaya cıkmışlar adada yamyamlar bunların etrefını cevirmişler ve sizi öldürecez demişler bizimkiler başlamış yalvarmaya yamyamların başı size bi teklif sunacam kazanırsanız yaşarsınız demiş teklif bana 100 ceşit meyve getirirseniz sizi serbest bırakırım demiş tabi bizimkiler kabul et başlamışlar aramaya
akşam ilk temel gelmiş 100 tane kiraz şef demişki ben sana ayrı meyva istedim sen aynı getirmişin ama sana bi şans daha eyer bunları tek tek .ötüne sokarsan serbes kalırsın demiş temel başlamış 1 2 5 10 50 99 o arada temel gülmeye başlamış
şef:ne oldu tam bitmek üzereydi
temel : ben ona gülmüyorum dursuna bakın 100 tane kabakla geliyor bakalım o ne yapacak:)
murat123
.
.
murat123

temel ile dursun 2 Empty
MesajKonu: asker ölümden korkmaz   temel ile dursun 2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 10:37 pm

komutanın biri askerlerin sigara icmemeleri icin meydana bi afiş astırmış ve afişte sigara öldürür yazıyormuş yarın komutan ordan gecerken aklındanda bu afiş cok işe yarıyacak bu sadeye cok asker sigarayı bırakır diye kendi kendine düşünüyormuş afişin önünden gecerken afişin altındaki yazı dikkatini cekmiş asker ölmümden korkmaz .....
murat123
.
.
murat123

temel ile dursun 2 Empty
MesajKonu: temel ile dursun   temel ile dursun 2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 10:45 pm

temel ile dursun almanyaya calışmaya gitmişler ve birbirlerine yer saat vererek o gün o saattte buluşmaya anlaşmışlar
tabi o gün gelmiş ilk bizim temel gelmiş sonra bi lumuzin tam bi fiyaka sonra korumalar falan biri kapıyı acmış arabadan biri inmiş takım elbiseli temel bi bakmışdursun ula dursun bu kadar zengin nasıl oldun dursun cevap vermiş bi makina aptım 10dolar atıyosun kolunu sokuyosun masaj yapıyor demiş sonra tekrar yer gün saat verimişer sonra buluşmak üzere ayrılmışlar
o gün gelmiş tabi ilk dursun gelmiş gene lumizinle sonra bi bakmış kocaman bi eskort helikopter korumalar savaş ucakları fanan gelen bizim temel ula temel demiş sen nasıl bu kadar zengin oldu demiş bizim temel cevap vermiş bi makina yaptım 10 dolar atıyosun kolunu sokuyosun masaj yapıyor sonra kolunu 10 000 dolar vermeden bırakmıyo demiş
R€İS-i_CUMHUR87
,
,
R€İS-i_CUMHUR87

Erkek
Lakap : NAMI DİAR ASTRONOT
RuhHalin : temel ile dursun 2 Ac10
Takım : temel ile dursun 2 Galata10
madalya : temel ile dursun 2 I5vjtd

temel ile dursun 2 Empty
MesajKonu: Geri: temel ile dursun 2   temel ile dursun 2 EmptyCuma Şub. 20, 2009 5:53 pm

Smile))

temel ile dursun 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» temel ile dursun
» Temel ve Maymun
» temel ile dursun3