Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

MSN NICKLERİ BY TURK_GENC

2 posters
YazarMesaj
Turk_GENC-€koL
,
,
Turk_GENC-€koL

Erkek
Lakap : KRAL
RuhHalin : MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Hasta10
Takım : MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Trabzo10
madalya : MSN NICKLERİ BY TURK_GENC I5vjtd

MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Empty
MesajKonu: MSN NICKLERİ BY TURK_GENC   MSN NICKLERİ BY TURK_GENC EmptyPaz Ocak 25, 2009 10:43 am

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαмMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıмMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγаMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıкMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıкMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαzMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta!

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіиMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaвіЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєςMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta!

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єтMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Noktaнσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єтMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

nasıl sensizliği ben yaratmadıysam,tadacagın bensizlikte benim eserim olmayacakMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta!!!

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη

кαяdєşιм gєяι dυямαуιη уαℓαηdα вєηιм dσğяυdα вєηιм

вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdαMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktunMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsünMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende BoşMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaSen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende BoşMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta "

Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar AptalmışımMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta!

Gerçek buysa yaşıyorsak, Kader varda biz yazıyorsak, Ben seni kaderime yazdımMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta İster siler gidersin, ister kalır ömür boyu seversinMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

Gideceğin yere beni de ***ür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe AlışırsanMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaYa Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk UnutursanMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

Yerin kulağı varMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Noktabenimde kulağım varMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta ben yer miyim hayır yemeeem!!!

Yok, Bu Kez Bakmayacağım, Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Söyle Ve GitMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için GitMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta
Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın

YoruLduğum sen değiLsin kendi yok oluşLarım MSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

MSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Noktabu sefer oyunun kurallarini kendim belirliyorum ben degil hayat benim istedigim kurallar icerisinde oynayacakMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

ağırıma gitti be sevdiğim,meğer hiç bir değerim yokmuşMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Noktaağırıma gitti sevdiğim,beni hiç tanımamışsınMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

Git zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyememMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

Vay be ! İçimizdeki çocuk da gayrı meşru çıktı

ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσяMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Noktaвєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσяMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

'' Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun ArtıkMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaSustumMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaOysa Anlatacak Ne Çok Şey WardıMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta!

ßen Ciğer Olmaktan ßıktımMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaSiz Kedi Olmaktan ßıkmadınız mı

İnanmıyorum İnsanların Süslü LaflarınaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaBeni Sevdikleri Zaten YalanMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta!!

кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιяMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

'' GöremezlerMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta İzin Wermessem ÜzemezlerMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta ÇözemezlerMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta Benim Bir Düşüm War ki Asla BilemezlerMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta!!!

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan!!MSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

nickini bile görmek istemiorumMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Noktaoturum açmasan ii edersin,mailim sana agır mı geldiengelledim seni afedersin

Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk KaldıMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

Kalbimi gökyuzune actım sevgilim Gözlerinin pırıltısını yıldızlarda aradımMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

++Söz bizde,beste bizde,taklit yok bizde,mevzuda takmıyoruz geri vitese

+++suskunlugumuz korkumuzdan değil asaletimizdendir

+++Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok diyebilmelisin

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileriMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιмMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriMMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta!

Yoklugunda Seni Özlemem Gerekirken,VARLIĞINDA YOKLUGUNA HASRET BIRAKTINMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeMMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaBeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donatMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤MSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaYąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ
Turk_GENC-€koL
,
,
Turk_GENC-€koL

Erkek

MesajKonu: Geri: MSN NICKLERİ BY TURK_GENC   MSN NICKLERİ BY TURK_GENC EmptyPaz Ocak 25, 2009 10:44 am

Msn basLıgınıza ekLemek isterseniz yapmanız gereken tek şey kopyaLayıp yapıstırmak MSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

•๋● ●๋ •

۰۪۪۫۫●۪۫۰

·٠•● ●•٠·

∞ ∞

▪️▫️▪️

▪️◊□◊□◊▪️

●◦◦●

~√V''^√~√V^√V'^~----------

●Δ∞Δ●

●∂●

▪️▫️▪️▫️

▪️◦●▫️▪️

««¤»»

▪️≈ж≈▪️

•●◦¤◦●•

▪️◦◊ж◊◦▪️

▫️‹◊›▫️

º•◦●◦•º

◦●˚•¨•˚●◦
Turk_GENC-€koL
,
,
Turk_GENC-€koL

Erkek

MesajKonu: Geri: MSN NICKLERİ BY TURK_GENC   MSN NICKLERİ BY TURK_GENC EmptyPaz Ocak 25, 2009 10:47 am

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn !

•# MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta ə٨٥٦ MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta •$6ĘﻯMэЯ oLMàK ĄYяÍĊāLĩKŢĩЯ!!!

•$13§abrım §eLametimse İntikamım FeLaketindirMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta!!!

»¦«*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN »¦«

bir گẽήίگẽυίγσґựм bir de elma şekerimi

Va®️LiK ®️uHu Te®️K eDe®️ GöZüN GöZüMDeN aY®️iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®️LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

' ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢єMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaDσѕтυz !MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta! ஐ๑

Kırgıήıм MSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaKįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή KırgıήıмMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм SądέcέMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

KRAL GİBİ YASAYIP KOPEK GIBI ÖLMEKTENSE KOPEK GIBI YASAYIP KRAL GIBI ÖLURUSÜNMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta

DaLıMıZı KeSeNiN aGaCıNı KoKuNDeN KeSeRiZ•••·

"MSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNeMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta"

"MSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaKıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i ZoR, FatiH'i TeK oLmaLıMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta"

"MSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliRMSN NICKLERİ BY TURK_GENC NoktaMSN NICKLERİ BY TURK_GENC Nokta"

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

DumansıZ SigaranıN, KöpüksüZ ßiranıN, SensiZ ßu HayatıN Taa ***
TOTAL_WAR
.
.
TOTAL_WAR

Erkek
İş/Hobiler : EİC MARS BASKINLARI
Lakap : STAR
RuhHalin : MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Keyifs10
Takım : MSN NICKLERİ BY TURK_GENC Fenerb10

MesajKonu: Geri: MSN NICKLERİ BY TURK_GENC   MSN NICKLERİ BY TURK_GENC EmptyPaz Ocak 25, 2009 1:29 pm

ELLERINE SAGLIK KARDESIM..
http://www.venusteam.tr.cx
Turk_GENC-€koL
,
,
Turk_GENC-€koL

Erkek

MesajKonu: Geri: MSN NICKLERİ BY TURK_GENC   MSN NICKLERİ BY TURK_GENC EmptyPaz Ocak 25, 2009 7:05 pm

Nedemek Abicim...

MSN NICKLERİ BY TURK_GENC
1 sayfadaki 1 sayfası